برای مشاهده کد تخفیف 100 درصدی عضو کانال تلگرامی شوید | graphictime_ir@

نمایش بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
page
kadence_form
patterns_ai_data
option-tree
kadence_lottie
rank_math_schema
rm_content_editor
kadence_form
notification
shop_order_placehold
shop_order_refund
shop_order
page
patterns_ai_data
shop_order_placehold
product_variation
kadence_lottie
kadence_form
page
shop_order_refund
shop_order
product_variation
shop_order_placehold
notification
rm_content_editor
kadence_lottie
rank_math_schema
option-tree
shop_order_refund
patterns_ai_data
option-tree
rank_math_schema
-
-
page
kadence_form
shop_order
product_variation
kadence_lottie
shop_order_refund
shop_order_placehold
notification
-
rm_content_editor
rank_math_schema
-
option-tree

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

صفحه اصلی » آموزش ها, بررسی, ترفند, سئو سایت, مقالات » بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

بک لینک چیست؟

بک لینک لینکی است از هر وب سایت شخص دیگر به وب سایت خود شما. پیوندهای برگشتی که به آنها پیوندهای ورودی نیز گفته می شود ، به موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند که وب سایت شما چقدر با یک جستجوی جستجوگر مرتبط است.

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

بک لینک چقدر مهم است؟


همانطور که در سال 2016 توسط گوگل تأیید شد ، بک لینک ها یکی از سه عامل اصلی رتبه بندی وب سایت ها هستند. علاوه بر بهبود رتبه بندی موتور جستجوی ارگانیک شما ، بک لینک ها ترافیک ارجاعی ارجاعی ایجاد می کنند و به موتورهای جستجو کمک می کنند تا صفحات وب شما را با سرعت بیشتری فهرست بندی کنند.

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

کیفیت بیش از مقدار


همه بک لینک ها برابر نیستند. وقتی به دنبال وب سایت هایی می گردید تا بتوانید به وب سایت خود پیوند دهید ، کیفیت مقداری را پشت سر می گذارد. نوع پیوندهایی که تأثیر مثبتی در رتبه بندی موتور جستجوی ارگانیک شما خواهند داشت دارای مشخصات زیر است.

مرجع دامنه و صفحه


مرجع سنجش میزان رتبه بندی یک وب سایت یا صفحه در موتورهای جستجو در مقیاس 1 تا 100 است. پیوند از وب سایتی با نمره اقتدار بالا ارزش بیشتری دارد و ارزش پیوند یا “لینک آب” بیشتری را به همراه دارد پیوندی از یک وب سایت کم قدرت. Moz Link Explorer و Ahrefs Domain Rating دو ابزار محبوب برای اندازه گیری اقتدار هستند.

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

مرتبط بودن مطالب


موتورهای جستجو می خواهند مرتبط ترین محتوا را برای کاربران خود فراهم کنند ، بنابراین دلیل بر این است که ارتباط یک تأثیر کلیدی در رتبه بندی موتور جستجو و ارزش ویژه پیوند است. لینک دهی از وب سایت های مرتبط با تجارت شما تأثیر مثبت تری خواهد داشت. به عنوان مثال ، اگر عکاس عروسی هستید ، بک لینک از وبلاگ های عروسی ، دایرکتوری های عروسی و مجلات عکاسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

تنوع وب سایت


موتورهای جستجو از نمایه بک لینک استفاده می کنند که به نظر می رسد به مرور زمان با پیوندهایی از طیف متنوعی از وب سایت ها ساخته شده است. به عنوان مثال ، وب سایت ها ، وبلاگ ها ، دایرکتوری ها ، مجلات ، انجمن ها و اطلاعیه های مطبوعاتی.

تعیین سطح


جایی که پیوند شما در صفحه وب سایت پیوند دهنده ظاهر می شود مهم است. پیوندی که به طور طبیعی در نسخه اصلی صفحه ظاهر می شود ، ارزش حقوقی بسیار بیشتری نسبت به پیوند موجود در پاورقی یا نوار کناری دارد.

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

نحوه دریافت بک لینک

محتوا پادشاه است

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید


راه شماره یک برای بدست آوردن بک لینک با کیفیت و مرتبط به وب سایت شما ، ایجاد محتوای جالب است که وب سایت های معتبر و معتبر به آن لینک می دهند. ما در راهنماهای آینده با جزئیات بیشتر به کل موضوع بازاریابی محتوا خواهیم پرداخت. در ضمن ، برخی از قوانین خوب برای ایجاد محتوای قابل اشتراک و پر بازده عبارتند از:

آیا کلمه کلیدی استفاده شده همون کلمه هدف است
نوشتن محتوای نسبتا طولانی (2000+ کلمه)
اینفوگرافیک ها و نمودارها را وارد کنید
از اشتراک پذیری پست های لیست استفاده کنید
یک عنوان جالب توجه بنویسید
منابع خود را ذکر کنید
محتوای همیشه سبز بنویسید که مرتبط بماند
وبلاگ نویسی مهمان


وبلاگ نویسی مهمان نوعی نوشتن مقاله برای یک وبلاگ یا وب سایت دیگر است که به نوبه خود از شما نام می برد و به وب سایت شما یک لینک بازگشت می دهد. همچنین می تواند برعکس عمل کند ، جایی که شما یک مهمان را به نوشتن مقاله در وب سایت خود دعوت می کنید ، در نتیجه باعث ایجاد بک لینک متقابل و ذکر در شبکه های اجتماعی می شود.

هنگامی که در وب سایت خود محتوای با کیفیت تولیدکننده بک لینک دارید ، وبلاگ نویسی مهمان یک قدم بعدی عالی برای ایجاد روابط و بیشتر در معرض دید قرار گرفتن است. مقالاتی که شما برای وب سایتهای دیگر می نویسید باید در نهایت به دنبال تأمین ارزش برای مخاطبان آنها باشد تا راه بازگشت لینک به سایت شما. بک لینک ها اگرچه ارزشمند هستند ، اما باید به عنوان یک اثر جانبی خوشایند در روند کار تصور شوند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، هنگام جستجوی وب سایت های مناسب برای دستیابی به وب سایت ، اقتدار ، ارتباط و تنوع در آنها نقش دارد. به وب سایت های معتبر و معتبر در جایگاه خود و به ویژه سایت هایی که قبلاً مقالات مهمانان را در خود جای داده اند ، مراجعه کنید.

دایرکتوری های معتبر


انتشار سایت خود در دایرکتوری های وب سایت های معتبر و مرتبط با جایگاه شما می تواند منبع خوبی برای لینک دهی باشد. مراقب باشید از فهرست های ناخواسته ای که ممکن است توسط Google به عنوان یک طرح لینک مشاهده شود ، خودداری کنید . با این معیار ، از هر دایرکتوری که در ازای آن لینک درخواست می کنند ، خودداری کنید.

رفع سریع و میانبرها


وب با هک ها و میانبرهایی سرشار است که نوید می دهد به شما کمک می کند تا به سرعت به مجموعه کارهای بک لینک شما کمک کنید ، از جمله پرداخت پول برای سایت های لینک دهنده با کیفیت پایین. الگوریتم های موتور جستجو به اندازه کافی هوشمندانه هستند که می فهمند بک لینک ها به مرور زمان ساخته می شوند و از طیف متنوعی از منابع بدست می آیند. اکثر این روش های رفع سریع هیچ گونه بهبودی در رتبه بندی موتور جستجو را تضمین نمی کنند و در برخی موارد ممکن است منجر به مجازات شود. با دقت قدم بزنید.

نظارت بر لینکهای خود


گوگل سرچ کنسول ابزاری رایگان است که به شما امکان می دهدلینک های خود را کنترل کنید و شامل گزارش هایی برای سایت های دارای لینک های برتر ، صفحه های لینک دهنده برتر و متن لنگر پیوند دهنده برتر است. از منوی سمت چپ Search Console ، به “پیوندها” بروید.

یکی دیگر از مزایای داشتن حساب Search Console امکان همگام سازی کلمات کلیدی گوگل شما و مشاهده آنها در Statcounter است.

بک لینک Dofollow


شما می توانید بک لینک ها را نوعی رأی اعتماد از دامنه پیوند دهنده در نظر بگیرید. وقتی آنها به شما پیوند می زنند ، این بدان معناست که آنها به شما اعتماد دارند.

به طور پیش فرض ، همه لینک های برگشتی پیوندهای dofollow هستند. این بدان معناست که Google پیوندها را به عنوان رأی به سایت شما می شمارد که در نتیجه بر رتبه شما تأثیر می گذارد.

بک لینک Nofollow

با افزودن کمی کد می توانید بک لینک ها را به نوفالو تبدیل کنید. این به گوگل می گوید که رای را محاسبه نکند یا لینک به منبع را دنبال نکند

این برای بخش نظرات یک وبلاگ مفید است ، به عنوان مثال ، جایی که کاربران می توانند لینک هایی به وب سایت های خود قرار دهند. تنظیم نظرات دشوار است ، بنابراین وب سایت از ویژگی nofollow برای همه لینک های این بخش استفاده می شود

نحوه دریافت بک لینک با کیفیت بالا


اکنون ، شما باید بپرسید که چگونه می توانید بک لینک با کیفیت بالا دریافت کنید؟ همانطور که در بالا گفتیم ، تهیه یک کار بسیار زیاد است ، اما ما نمی گوییم غیرممکن است. برای بهبود نمونه کارهای بک لینک ، نکات زیر را دنبال کنید.

تولید محتوا با کیفیت


لینک دهی مجدد با محتوای با کیفیت بالا شروع می شود. وب سایت ها نمی خواهند به صفحه ای که برای آنها یا خوانندگانشان بسیار ارزشمند است پیوند بزنند. قبل از شروع استراتژی لینک دهی باید چیزی برای ارائه داشته باشید.

داشتن محتوای با کیفیت شما را در آنجا قرار خواهد داد. این می تواند یک مقاله نظر ، راهنما (مانند این مقاله) ، یا بینش در مورد یک موضوع مرتبط باشد. این باید چیزی باشد که در هیچ جای دیگری نمایش داده نشود ، بنابراین وب سایت ها باید هنگام مراجعه به محتوا به آن لینک دهند.

پست های وبلاگ در مورد مطالعه تحقیقاتی خود شما یکی از بهترین راه ها برای بدست آوردن تعداد زیادی بک لینک است. سایر پست ها از آن به عنوان منبع استفاده می کنند و بدین ترتیب بک لینک شما افزایش می یابد.

نکته اصلی این است که محتوا باید هم با کیفیت باشد و هم ارزشمند. سپس می توانید آن را در اختیار مدیران وب بگذارید و این واقعیت را برجسته کنید که آنها نمی توانند این داده ها را در مکان های دیگر بدست آورند.

همچنین می توانید اجازه دهید طبیعت مسیر خود را طی کند. به هر حال نویسندگان دیگر در نهایت پست شما را پیدا خواهند کرد. پس از آن می توانید از بک لینک لذت ببرید بدون اینکه تلاش بیشتری از جانب خود داشته باشید.

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

تدوین اطلاعات


همچنین می توانید پستی ایجاد کنید که از سراسر اینترنت اطلاعات را جمع آوری کند. آنچه مخاطب هدف شما می خواهد در مورد آن بفهمد را کشف کنید و سپس داده ها را از منابع مختلف در یک مکان جمع کنید. با این کار شناخت بیشتر مخاطب درباره یک موضوع خاص برای مخاطب آسان می شود.

بله ، اصلی نیست هنوز هم مفید و با ارزش است. از این نظر ارزش دارد که مخاطبان شما برای بدست آوردن تمام اطلاعات و داده های مورد نیاز مجبور نیستند به جای دیگری مراجعه کنند.

همچنین ، این نسخه با کیفیت است به گونه ای که شما پست های دیگران را کپی نمی کنید. شما به هیچ وجه پستی را منتشر نمی کنید یا دزدی ادبی نمی کنید. شما فقط اطلاعات مناسب را برای دسترسی بیشتر و کاربرپسندتر آنها جمع می کنید.

سپس سایت های دیگر ترجیح می دهند به جای داشتن یک لینک به سایر منابع ، به محتوای شما لینک دهند.

بک لینک چیست و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش بازدید

ارسال پست مهمان


راه دیگری که می توانید بک لینک بگیرید این است که خودتان پست را برای لینک دادن به سایت خود ایجاد کنید. شما محتوا ایجاد می کنید ، اما به جای انتشار آن در سایت خود ، آن را در وب سایت دیگری منتشر می کنید. سپس می توانید به وب سایت خود پیوند داده و مجدداً برای شما بک لینک ایجاد کنید.

این یک برد برای هر دو طرف است زیرا وب سایت میزبان پست شما محتوای رایگان برای مخاطبان آنها دریافت می کند. بک لینک برای شما برنده است.

با این حال ، کسانی که دارای دامنه بالایی هستند نیز از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. قطعه شما باید به اندازه کافی برای وب سایت خوب باشد. همچنین باید مرتبط باشد.

در بیشتر موارد ، آنها باید ابتدا پست وبلاگ را تأیید کنند.

این روش همچنان یکی از بهترین راه های به دست آوردن بک لینک است ، اگرچه مستعد سو abuse استفاده است. به همین دلیل چندی پیش در مورد پست های مهمان تولید انبوه .

شما باید پست مهمان ارسال کنید که در سایت خود ارسال کنید. باید کیفیت بالایی داشته باشد ، تحقیق خوبی داشته باشد و از نظر نوشتاری نیز مناسب باشد. بدون این ویژگی ها ، هیچ وب سایت معتبری نمی خواهد آن را ارسال کند.


هنوز روش های زیادی برای گرفتن بک لینک وجود دارد ، شروع گرافیک مدتی دیگر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. این می تواند یک روند پیچیده باشد. اما ، وقتی این مشکل را از دست دادید ، بک لینک های با کیفیتی ایجاد خواهید کرد که در کمترین زمان ارزش وب سایت شما را فراهم می کند.

همیشه خودم رو کارآموز میدیدم و به دنبال یادگیری چیزهای نو و هدف های بزرگ بودم که یکی از هدف های بزرگ ایجاد وبسایت شروع گرافیک است

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

برو بالا
تیکت جدید
تیکت جدید