دانشجوی عزیز مبلغ خرید صرفا برای پایداری سیستم است.

دانلود 44 گرادینت آسمان برای فتوشاپ – 44 Sky Gradients For Photoshop


تعداد فروش

3 فروش

نقد و بررسی

0 کاربر

تاریخ انتشار

11 آذر 1399

توضیحات

این بخش شامل 44 گرادینت آسمان برای فتوشاپ می باشد که با فرمت های GRD و Bitmap بر روی سایت برای دانلود قرار گرفته است.

فایل دانلودی

ZIP

حجم

1.35 مگابایت

فرمت

GRD & BITMAP

دانلود 44 گرادینت آسمان برای فتوشاپ

چرا گرادینت ها اینقدر محبوب هستند؟

به طور خلاصه ، گرادیان با انرژی زیاد و احساس نشاط در طراحی ، مخاطب را مجذوب خود کرد. آنها بسیار شگفت زده شدند زیرا Gradians در سال 2017 و 2018 دوباره وارد صحنه گرافیک شد. آنها فکر کردند که هرگز محبوبیت Gradient را پیدا نخواهند کرد ، کاری که او در سال 2000 انجام داد.

اما نتیجه این نبود. مخاطبان از طرح های گرادینت ها با هم استقبال می کنند و نتیجه استفاده از مارک های بزرگی مانند اینستاگرام از این سبک را طراحی می کنند. امروزه ، شیب ها ، به خصوص با رنگ های روشن ، در دنیای گرافیک به خوبی کار می کنند!

دانلود 44 گرادینت آسمان برای فتوشاپ

گرادیان چیست؟

اگرچه افراد کمی در دنیای گرافیک هستند که با مفهوم گرادیان آشنا باشند ، اما اگر می خواهید این آموزش را انجام دهید ، برای معرفی سطح حرفه ای شروع به کار کنید.
گرادیان در لغت به معنای “شیب یا شیب رنگ” است. از نظر گرافیکی ، گرادیان ، انتقال رنگ (محو شدن رنگ) نیز نامیده می شود ، یک ترکیب تدریجی است زیرا می گوید رنگی که هیچ مرز مشخصی بین آنها وجود ندارد. به زبان ساده ، یک تصویر از طیف دو یا چند رنگی تشکیل شده است که با یکدیگر مرز می شوند ، شما از آن شیب استفاده کرده اید.

گرادیانت چیست

کاربرد گرادینت ها طرح های گرافیکی

استفاده از گرادینت ها در همه زمینه های طراحی گرافیک گسترده است. از آرم گرفته تا طراحی سایت ، برنامه ها و حتی مواردی مانند کارت ویزیت را چاپ کنید.

بیایید با آرم شروع کنیم! گرادیانت ها می توانند حس منحصر به فرد بودن یا منحصر به فرد بودن را به لوگو منتقل کنند ، لوگو را برجسته تر کرده و انتقال پیام اصلی آرم را آسان تر کنند. اگر از آنها به خوبی در طراحی لوگو استفاده می کنید ، می توانید طرح های ابتکاری جدید ایجاد کرده و از آنها بهره ببرید.

برای دانلود از وبسایت اول باید عضو وبسایت شید و بعد دانلود کنید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود 44 گرادینت آسمان برای فتوشاپ – 44 Sky Gradients For Photoshop”
برو بالا