دانشجوی عزیز مبلغ خرید صرفا برای پایداری سیستم است.

دانلود کتاب مهندسی مواد اشبی جلد 1 و 2

دسته بندی : / /


تعداد فروش

0 فروش

نقد و بررسی

0 کاربر

تاریخ انتشار

10 اسفند 1399

فایل دانلودی

pdf

حجم

25 مگابایت

تعداد صفحات

هر جلد بالای 500 صفحه

زبان

انگلیسی

دانلود کتاب مهندسی مواد اشبی جلد 1 و 2

مهندسی مواد اشبی جلد یک و دو

دانلود کتاب مهندسی مواد اشبی جلد 1 و 2

درک خصوصیات ، توزیع و استخراج و کاربرد مواد مختلف در صنعت همراه با تولید کامپوزیت ها و الکتروسرامیک ها و محافظت و شکل گیری آنها شامل طیف وسیعی از دستاوردهای دانش بشری است که اکنون به عنوان دانش مهندسی مواد شناخته می شود. . کتاب مهندسی مواد خصوصیاتی مانند مدول الاستیک ، مقاومت در برابر شکست ، مقاومت در برابر خوردگی و غیره را توصیف می کند.

کتاب مهندسی مواد همچنین به طور گسترده خصوصیات مواد مورد استفاده در کاربردهای مهندسی را معرفی می کند. حوادث مهندسی اغلب به دلیل استفاده نادرست از مواد ایجاد می شود ، بنابراین بسیار مهم است که هر مهندس با خصوصیات این مواد ، محدودیت های آنها و نحوه انتخاب مواد آشنا باشد و نیازهای طراحی آنها را به بهترین وجه درک کند.

حتما ببینید: دانلود حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 7

حتما ببینید: دانلود جزوه استاتیک و مقاومت مصالح

حتما ببینید: حل المسائل ارتعاشات مکانیکی رائو ویرایش 5

حتما ببینید: دانلود جزوه مصالح ساختمانی رشته معماری

حتما ببینید: دانلود کتاب دینامیک بیر جانسون ویرایش نهم

شرح کتاب مواد مهندسی 1

در سراسر جهان ، مواد مهندسی 1 به عنوان هسته اصلی علوم و مهندسی مواد برای دانشجویان سال سوم و چهارم پذیرفته شده است. کتاب مهندسی مواد ، طیف وسیعی از خصوصیات مکانیکی و زیست محیطی مواد مورد استفاده در طیف وسیعی از کاربردهای مهندسی را معرفی می کند. متن کتاب به عمد کوتاه شده است. مانند نسخه های قبلی ، فصل ها به گروه هایی با ویژگی های خاص تقسیم شدند. هر گروه تعاریفی از خصوصیات ، اندازه گیری ها ، اصول اساسی و تکنیک های انتخاب مواد را پوشش داده است. هر گروه شامل یک فصل از چندین مطالعه است که مشکلات خاص مهندسی مربوط به مواد را شناسایی می کند.

ویژگی های کلیدی

  • طراحی جدید تعداد زیادی مطالعه بنیادی و مثال های بر پایه طراحی
  • تغییرات بازنگری و توسعه داده شده برای مباحث تنش کرنش، خستگی، خزش و خوردگی
  • مثال های کارشده اضافه
  • جمع بندی نتایج برای محیط الاستیک ، پلاستیک  و عوامل شدت استرس
  • بسیاری از عکسها و پیوندهای جدید به Google Earth ، وب سایت ها و کلیپ های ویدیویی
  • همراهی سایت همراه با دسترسی به منابع مدرسین ، از جمله مجموعه ای از آموزش های علوم مواد تعاملی ، کتابچه راهنمای راه حل ها و بانک تصویر از کتاب

شرح کتاب مصالح مهندسی 2

مهندسی مواد 2 یکی از متون برجسته در زمینه مواد پیشرفته برای دانشجویان علوم پیشرفته مواد و مهندسی مکانیک است. این کتاب مروری کوتاه بر ریزساختارها و پردازش مواد دارد و نحوه ارتباط آنها با خصوصیات مورد نیاز در طراحی مهندسی را نشان می دهد.

هر فصل به منظور ارائه سخنرانی 50 دقیقه ای طراحی شده است. این نسخه به روز شده شامل مطالعات موردی جدید ، نمونه های مفیدتر است. پیوندها به Google Earth ، وب سایت ها و کلیپ های ویدیویی. و سایتی با دسترسی به منابع معلمان: یک کتابچه راهنمای راه حل ، یک بانک تصویر از چهره های کتاب و بخشی از آموزش های علوم تعاملی. سایر تغییرات شامل تأکید بیشتر بر رابطه بین ساختار ، پردازش و شخصیت پردازی و ادغام آموزش های رایج در نمودارهای فازی در متن اصلی است.

مواد مهندسی توسط پروفسور اشبی در دو جلد ارائه شده است که یک رشته منحصر به فرد است. با توجه به تحولات سریع در کشف مواد جدید ، این کتاب هر ساله به روز می شود.

توصیه مدیر سایت: اگر دانشجو هستی و درس مهندسی مواد داری به هیچ وجه این کتاب را از دست ندهید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب مهندسی مواد اشبی جلد 1 و 2”
برو بالا