دانشجوی عزیز مبلغ خرید صرفا برای پایداری سیستم است.

دانلود کتاب مقاومت مصالح جانسون ویرایش 8

دسته بندی : / /


تعداد فروش

15 فروش

نقد و بررسی

0 کاربر

تاریخ انتشار

04 اسفند 1399

فایل دانلودی

pdf

حجم

90 مگابایت

تعداد صفحات

896 صفحه

زبان

انگلیسی

کتاب مقاومت مصالح جانسون ویرایش 8

در این پست کتاب مقاومت مصالح جانسون را می توانید از طریق گزینه افزودن به سبد خرید دانلود نمایید.

 

همچنین اگر دنبال حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 8 هستید به صفحه آن مراجعه کنید که لینک آن را در زیر قرار دادیم

توجه: برای دانلود حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 8 کلیک کنید.

 

دانلود کتاب مقاومت مصالح جانسون ویرایش 8

کتاب مقاومت مصالح بیر جانسون یکی از مشهورترین منابع برای مقاومت مصالح است که به عنوان مرجع اصلی در زمینه های مهندسی مواد ، مکانیک و مهندسی عمران در بسیاری از دانشگاه های کشور آموزش داده می شود. سبک روان نوشتن و حل مثالهای بی شماری در همه فصل ها ، این کتاب را به یکی از بهترین منابع برای یادگیری درس قدرت مواد تبدیل کرده است.

مقاومت مصالح بخشی از علم مواد است که مقاومت مواد مهندسی و رفتار مکانیکی آنها را به طور کلی بررسی می کند (مانند تنش ، کرنش ، تغییر شکل و رابطه بین تنش و فشار). هدف اصلی از دوره مقاومت مواد ارائه دانش و مهارتهایی است که مهندسان آینده می توانند از آنها برای تجزیه و تحلیل و طراحی ماشین آلات مختلف و سازه های تحمل بار استفاده کنند.

تجزیه و تحلیل و طراحی هر سازه شناخته شده شامل محاسبه تنش ها و تغییر شکل ها است. در علم مواد ، مقاومت یک ماده توانایی مقاومت در برابر بار عمل بدون شکستن ماده است. این بخش به مفهوم تنش اختصاص دارد و روشهای استفاده شده برای تحلیل و طراحی ماشین آلات و سازه های باربر را معرفی می کند.

مروری بر ویرایش هشت کتاب مقاومت مصالح

مکانیک مواد ، ارائه دقیق موضوعاتی است که با مثالهای مهندسی بی شماری نشان داده شده است که دانشجویان هم آنها را درک می کنند و هم به تئوری و کاربرد مربوط می شوند. روش آزمایش شده و واقعی برای ارائه مطالب بهترین فرصت را برای موفقیت در این درس به دانشجویان می دهد. از مثالهای مفصل گرفته تا مشکلات مشق شب ، تا کتابچه راهنمای حل دقیق ، مدرسان و دانشجویان می توانند اطمینان داشته باشند که مطالب به وضوح توضیح داده شده و به طور دقیق نمایش داده شده است.

حتما ببینید: دانلود حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 7

حتما ببینید: دانلود جزوه استاتیک و مقاومت مصالح

حتما ببینید: حل المسائل ارتعاشات مکانیکی رائو ویرایش 5

حتما ببینید: دانلود جزوه مصالح ساختمانی رشته معماری

حتما ببینید: دانلود کتاب دینامیک بیر جانسون ویرایش نهم

آشنایی با کتاب مقاومت مصالح

Mechanics of Materials provides a precise presentation of subjects illustrated with numerous engineering examples that students both understand and relate to theory and application. The tried and true methodology for presenting material gives students the best opportunity to succeed in this course.

From the detailed examples, to the homework problems, to the carefully developed solutions manual, instructors and students can be confident the material is clearly explained and accurately represented.McGraw-Hill Education’s Connect, is also available as an optional, add on item. Connect is the only integrated learning system that empowers students by continuously adapting to deliver precisely what they need, when they need it, how they need it, so that class time is more effective.

Connect allows the professor to assign homework, quizzes, and tests easily and automatically grades and records the scores of the student’s work. Problems are randomized to prevent sharing of answers an may also have a “multi-step solution” which helps move the students’ learning along if they experience difficulty.

سرفصل های کتاب مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش هشتم

 • فصل 1: مقدمه-مفاهیم تنش
 • فصل 2: تنش و کرنش-بار محوری
 • فصل 3:پیچش
 • فصل 4: خمش خالص
 • فصل 5: طراحی و تحلیل تیرهای تحت خمش
 • فصل 6: تنش برشی در تیرها و جدارنازک ها
 • فصل 7: انتقال تنش و کرنش
 • فصل 8: تنش های اصلی
 • فصل 9: تغییر شکل تیرها
 • فصل 10: ستون ها
 • فصل 11: روش انرژی

توصیه مدیر سایت: اگر دانشجو هستی و درس مقاومت مصالح داری به هیچ وجه این کتاب را از دست ندهید

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب مقاومت مصالح جانسون ویرایش 8”
برو بالا