کد تخفیف 30 درصدی برای تمام محصولات : graphicstart۱

دانلود کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح با شبیه سازی از نرم افزار سالیدورک

دسته بندی : / /


تعداد فروش

1 فروش

نقد و بررسی

0 کاربر

تاریخ انتشار

19 فروردین 1400

فایل دانلودی

pdf

حجم

27 مگابایت

تعداد صفحات

285 صفحه

زبان

انگلیسی

دانلود کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح با شبیه سازی از نرم افزار سالیدورک

آزمایشگاه مقاومت مصالح نرم افزار سالیدورک

Mechanics of Materials Labs with soldiworks 2014

کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح با شبیه سازی از نرم افزار سالیدورک

نرم افزار سالیدورک یکی از مهمترین و کاربردی ترین نرم افزارها در بسیاری از رشته های مهندسی مانند مکانیک و مهندسی عمران است. یادگیری اصول و قواعد آن باید همیشه بر اساس یک دیدگاه مهندسی مناسب از رفتار و خصوصیات رفتاری (تنش ، فشار و سایر پارامترها) در ساختار باشد. کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح با نرم افزار شبیه سازی سالیدورک ابتدا تصویر این محیط نرم افزار را بررسی کرده و سپس با استفاده از مثالهای ساده و کاربردی سعی در درک بهتر این نرم افزار و اصول و قواعد آن دارد.

 

کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح به عنوان یک کتاب آزمایشگاهی مبتنی بر نرم افزار طراحی شده و مکمل یک کتاب درسی استاندارد برای مکانیک دوره مواد است که به طور معمول در دوره های کارشناسی تدریس می شود. این کتاب همچنین می تواند به عنوان یک کتاب کار کمکی در یک دوره CAE یا به عنوان یک تحلیل اجزای محدود برای دانشجویان دکترا استفاده شود.

 

کتاب درسی آزمایشگاه مقاومت مصالح با درک کاملی از نرم افزار CAE تهیه شده است و می تواند به عنوان ابزاری برای کمک به دانش آموزان در یادگیری ایده های فنی ، مفاهیم و حتی فرمول ها مورد استفاده قرار گیرد. این مفاهیم در هر بخش از این کتاب توضیح داده شده است. استفاده از ابزارهای شبیه سازی مبتنی بر گرافیک سالیدورک می تواند به کاهش اعتماد به ریاضی برای آموزش عمیق این مفاهیم کمک کند. محتوای این کتاب برای مطابقت با مطالب بیشتر مکانیک کتاب های درسی مطالب نوشته شده است.

 

این کتاب شامل 14 فصل است. هر فصل یک بار کاری یک هفته ای است که شامل 2 تا 3 بخش است. هر بخش به گونه ای طراحی شده است که دانشجو می تواند مراحل دقیق آن قسمت را دنبال کند و یک مفهوم یا موضوع را در مکانیک مواد بیاموزد. به طور معمول ، هر بخش 15 تا 40 دقیقه طول می کشد.

 

هر نسخه از این کتاب شامل یک CD به همراه یک فیلم است که مراحل استفاده شده در هر بخش از کتاب را نشان می دهد ، 123 صفحه مقدمه ای برای جداسازی و مدل سازی با سالیدورک در قالب PDF و عیب یابی دارد. همه خوانندگان پرونده به آن نیاز خواهند داشت. . مقدمه مختصر سالیدورک برای دانشجویانی در نظر گرفته شده است که هیچ تجربه ای با سالیدورک ندارند و می خواهند با تمرینات این کتاب احساس راحتی بیشتری داشته باشند

 

Description About Book Mechanics of Materials Labs with SolidWorks Simulation 2014 From Amazon

The Material Strength Laboratory book is designed as a software-based laboratory book and complements a standard material course mechanics textbook normally taught in undergraduate courses. This book can also be used as an auxiliary workbook in a CAE course or as a finite element analysis for PhD students.

The Material Strength Laboratory Textbook provides a thorough understanding of CAE software and can be used as a tool to help students learn technical ideas, concepts, and even formulas. These concepts are explained in each section of this book. Using SolidWorks graphic-based simulation tools can help reduce reliance on math to teach these concepts in depth. The content of this book is written to match most of the content of textbook mechanics

This book consists of 14 chapters. Each season is a week-long work that consists of 2 to 3 sections. Each section is designed so that the student can follow the exact steps in that section and learn a concept or topic in materials mechanics. Typically, each section takes 15 to 40 minutes

.

Each version of the book includes a CD with a video showing the steps used in each section of the book, 123 pages of introduction to separation and modeling with SolidWorks in PDF format, and troubleshooting. All readers of the file need it. . A Brief Introduction to SolidWorks is for students who are new to SolidWorks and who want to become more comfortable with the exercises in this book.

فهرست مطالب کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح

1. استرس
2. جابجایی
3. گونه ها
4- روابط استرس و فشار
5. بارگذاری محوری
6. پیچاندن
7. خم شدن
8. تنش برشی در تیرها
9. فشار انرژی
10. معیارهای عدم موفقیت
11. خرپاها و تیرها
12. مشکلات هواپیما
13. صفحات و پوسته ها
14. لمس کردن

 

  • نام کتاب: Mechanics of Materials Labs with SolidWorks Simulation 2014
  • نویسنده: Huei-Huang Lee
  • ویرایش: ۱
  • سال انتشار: ۲۰۱۴
  • فرمت: PDF
  • تعداد صفحه: ۲۸۳
  • انتشارات: SDC Publications

 

حتما ببینید: دانلود حل المسائل طراحی اجزا شیگلی ویرایش 9

حتما ببینید: کتاب حل المسائل استاتیک بیرجانسون ویرایش 10

حتما ببینید: کتاب حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 7

حتما ببینید: دانلود حل المسائل دینامیک مریام ویرایش 8

حتما ببینید: دانلود حل المسائل مکانیک سیالات وایت

 

 

توصیه مدیر سایت: اگر دانشجو هستی و درس آزمایشگاه مقاومت مصالح داری به هیچ وجه این کتاب را از دست ندهید

در انتها نظر را خود را درباره کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح با ما در میان بگذارید.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب آزمایشگاه مقاومت مصالح با شبیه سازی از نرم افزار سالیدورک”

آخرین محصولات

حراج دانلود جزوه حقوق مدنی 6
18,600 تومان13.9%
حراج دانلود جزوه حقوق مدنی 4
18,500 تومان15.1%
حراج دانلود جزوه حقوق مدنی 3
18,400 تومان12.4%
حراج دانلود جزوه حقوق مدنی 2
18,400 تومان12.4%
برو بالا
تیکت جدید