کد تخفیف 30 درصدی برای تمام محصولات : graphicstart۱

دانلود کتاب استاتیک مریام ویرایش 9 نهم

دسته بندی : / / /


تعداد فروش

14 فروش

نقد و بررسی

0 کاربر

تاریخ انتشار

13 فروردین 1400

فایل دانلودی

PDF

حجم

27 مگابایت

تعداد صفحات

460 صفحه

زبان

انگلیسی

دانلود کتاب استاتیک مریام ویرایش 9 نهم

کتاب استاتیک مریام ویرایش 9

دانلود کتاب استاتیک مریام ویرایش 9 نهم

کتاب استاتیک مریام شاخه ای از علم مکانیک و مهندسی است که در مورد یک سیستم یا سیستم تعادل و تعادل ایستا بحث و بررسی می کند. تعادل ایستا حالتی است که در آن اشیا یا ساختارهای تحت تأثیر نیروهای خارجی موقعیت نسبی را تغییر نمی دهند و در حالت سکون و سکون باقی می مانند. در حالت تعادل ایستا ، که در علوم مهندسی به “تعادل ایستا” معروف است ، سیستم مورد نظر ثابت است یا می تواند از نظر علمی (مخصوصاً با توجه به سکون نسبی انیشتین) مرکز ثقل (گرانیگاه) آن در یکی از دستگاه ها باشد . اینرسی نسبی را تعریف کنید و تعریف کنید که با سرعت ثابت حرکت می کند و بنابراین شتاب صفر است.

 

درس استاتیک درس اصلی برای یادگیری دروس مکانیک سیالات ، مقاومت مواد ، طراحی قطعات و .. مفاهیمی مانند بردارها ، نیرو ، گشتاور و قوانین نیوتن ، تجزیه و تحلیل سیستم های نیروی دو بعدی و سه بعدی ، اینرسی لحظه ، نیروهای انبساطی است. ، کار مجازی و غیره در این دوره بررسی می شود.

 

مکانیک مهندسی: علم استاتیک پایه محکم اصول مکانیک را برای دانشجویان فراهم می کند. این محصول به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های حل مسئله خود را با انواع گسترده ای از مشکلات جذاب مربوط به طراحی مهندسی توسعه دهند. برای کمک به دانش آموزان در ایجاد مهارت های تجسمی و حل مساله ، تأکید زیادی بر ترسیم نمودارهای بدن آزاد ، مهمترین مهارت مورد نیاز برای حل مسائل مکانیک ، شده است.

 

مکانیک مهندسی: استاتیک به دانشجویان این قدرت را می دهد که برای بیش از 60 سال پایه مکانیکی محکم در اصول مکانیک ایجاد کنند. این محصول به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های خود را در حل مسئله و تجسم با طیف گسترده ای از مشکلات جذاب مربوط به طراحی مهندسی توسعه دهند.

آشنایی با نویسنده کتاب استاتیک مریام

دکتر جیمز ال مریام به عنوان یکی از مربیان برتر مهندسی در نیمه دوم قرن بیستم در زمینه مکانیک مهندسی همکاری کرده است. دکتر مریام B.E. ، M. Eng. و Ph.D خود را به از دانشگاه ییل بدست آورد. او تجربه اولیه صنعتی را با هواپیماهای پرات و ویتنی و شرکت جنرال الکتریک داشت.

 

در طول جنگ جهانی دوم ، وی در گارد ساحلی ایالات متحده خدمت کرد. وی عضو هیئت علمی دانشگاه کالیفرنیا-برکلی ، رئیس مهندسی دانشگاه دوک ، عضو هیئت علمی دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا و استاد مدعو دانشگاه کالیفرنیا-سانتا باربارا بود. او در سال 1990 بازنشسته شد. پروفسور مریام همیشه تأکید زیادی بر تدریس داشت و این ویژگی را دانشجویان وی هر جا که تدریس می کرد تشخیص دادند.

 

در بركلی در سال 1963 ، او اولین دریافت كننده جایزه برجسته دانشكده تاو بتا پی بود كه عمدتاً به دلیل تعالی در تدریس تعلق می گرفت. در سال 1978 ، وی جایزه استاد برجسته را برای خدمات برجسته به آموزش مکانیک مهندسی از انجمن آموزش مهندسی آمریکا دریافت کرد و در سال 1992 دریافت کننده جایزه انجمن بنیامین گارور لامه بود که بالاترین جایزه ملی سالانه ASEE است.

فهرست مطالب کتاب استاتیک مریام

فصل 1 مقدمه ای بر آمار
فصل 2 سیستم های نیرو
فصل 3 تعادل
فصل 4 سازه ها
فصل 5 نیروهای توزیع شده
فصل 6 اصطکاک
فصل 7 کار مجازی
فصل پیوست الف لحظه های منطقه اینرسی

 

حتما ببینید: دانلود کتاب دینامیک مریام ویرایش 9

حتما ببینید: دانلود جزوه استاتیک

حتما ببینید: دانلود رایگان خلاصه فرمول های انتقال جرم

حتما ببینید: دانلود حل المسائل دینامیک مریام ویرایش ۸

حتما ببینید: دانلود حل المسائل استاتیک بیرجانسون ویرایش ۱۰

حتما ببینید: دانلود جزوه استاتیک و مقاومت مصالح

 

در انتها نظر را خود را درباره ای کتاب با ما در میان بگذارید.

 

 

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب استاتیک مریام ویرایش 9 نهم”
برو بالا
تیکت جدید