برای مشاهده کد تخفیف 100 درصدی عضو کانال تلگرامی شوید | graphictime_ir@

نمایش بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
page
kadence_form
patterns_ai_data
option-tree
kadence_lottie
rank_math_schema
rm_content_editor
kadence_form
notification
shop_order_placehold
shop_order_refund
shop_order
page
patterns_ai_data
shop_order_placehold
product_variation
kadence_lottie
kadence_form
page
shop_order_refund
shop_order
product_variation
shop_order_placehold
notification
rm_content_editor
kadence_lottie
rank_math_schema
option-tree
shop_order_refund
patterns_ai_data
option-tree
rank_math_schema
-
-
page
kadence_form
shop_order
product_variation
kadence_lottie
shop_order_refund
shop_order_placehold
notification
-
rm_content_editor
rank_math_schema
-
option-tree

معرفی 17 نرم افزار برتر ویرایش فیلم

صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » معرفی 17 نرم افزار برتر ویرایش فیلم

معرفی برترین نرم افزار ویرایش فیلم

بهترین نرم افزار ویرایش فیلم ، چه به صورت پولی و چه به صورت رایگان ، برای Windows ، Mac ، iPhone و Android را کشف کنید.

در این مقاله که توسط وبسایت شروع گرافیک برای شما آماده شده با برترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای فیلم آشنا میشوید که تا انتها همراه ما باشید 17 نرم افزار برتر ویرایش فیلم را به شما معرفی کنیم.

بهترین نرم افزار ویرایش فیلم می تواند تفاوت چشمگیری در کیفیت فیلم های شما ایجاد کند. خوب اکنون بهترین کدام است؟ این بستگی زیادی به آنچه می خواهید استفاده کنید و سطح مهارت و تجربه شما دارد. به عنوان مثال ، نرم افزار مناسب برای یک حرفه ای فیلم ساز با مک پر قدرت مانند بهترین نرم افزار ویرایش فیلم برای TikToker مشتاق که می خواهد تصاویر را در تلفن هوشمند خود ویرایش کند ، یکسان نخواهد بود.

با توجه به این نکته ، در اینجا مجموعه ای از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدئو را برای موقعیت های مختلف به شما ارائه می دهیم ، جوانب مثبت و منفی آنها را سنجیده و به شما کمک می کنیم در حال حاضر بهترین گزینه برای شما باشد.

معرفی برترین نرم افزار ویرایش فیلم

خواه از یکی از بهترین لپ تاپ ها برای ویرایش ویدئو استفاده کنید و یا فقط روی تلفن یا رایانه لوحی خود کار می کنید ، و خواه یک مبتدی کاملاً یا یک پیشکسوت صنعت باشید ، در اینجا ابزارهایی برای سهولت زندگی و سرعت کار شما پیدا خواهید کرد . برای کشف بهترین نرم افزار ویرایش فیلم برای ویندوز ، مک ، اندروید و iOS که امروز موجود است ، ادامه مطلب را بخوانید. فراموش نکنید که برای ویرایش ویدئو نیز به راهنمای بهترین هدفون مراجعه کنید.

01. Adobe Premiere Pro

معرفی برترین نرم افزار ویرایش فیلم

Adobe Premiere Pro CC یکی از دو بسته نرم افزاری ویرایش ویدئو است که توسط متخصصان برتر مورد استفاده قرار می گیرد ، از فیلم ها و تبلیغات YouTube گرفته تا نمایش های تلویزیونی یا فیلم های پرفروش مورد دیگر Final Cut Pro است ، دومین مورد در لیست ما است. بنابراین چگونه می توان بین آنها انتخاب کرد؟ این به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت ، اما اولین و بارزترین مورد این است که Final Cut Pro فقط برای Mac در دسترس است. بنابراین اگر از ویندوز حرفه ای هستید ، قطعاً می توان گفت که Premiere Pro بهترین نرم افزار ویرایش فیلم برای نیازهای شماست.

یکی دیگر از عواملی که باید بخاطر بسپارید این است که Premiere Pro بخشی از Adobe Creative Cloud است و با همه چیز از ابزار حرکت گرافیکی Adobe After Effects گرفته تا Adobe Stock ارتباط برقرار می کند و از آن می توانید تصاویر ویدئویی سهام ، صوتی سهام و تصاویر سهام را وارد کنید. بنابراین اگر Creative Cloud از قبل بخشی از روند کار شما بوده است ، این دلیل بسیار خوبی دیگری برای انتخاب Premiere Pro است.

گفته شد ، حتی اگر شما یک کاربر Mac هستید و علاقه ای به Creative Cloud ندارید ، Premiere Pro هنوز قابل تأمل است. به طور گسترده ای در صنعت و بالا برای همه کارهای معمول ویرایش ویدئو مورد نیاز برای تولید فیلم با کیفیت پخش با کیفیت بالا و همچنین پشتیبانی از فرمت های 4K ، 8K و VR مورد استفاده قرار می گیرد.

امکانات بیشتر

ابزارهای اصلاح و ویرایش آن از دقت و کنترل بالایی برخوردار هستند. شما می توانید روی تعداد محدودی از آهنگ های ویدیویی کار کنید که تقریباً از هر منبعی که فکرش را بکنید می تواند وارد شود. و همگام سازی خودکار کنترل عکسهای چند زاویه را آسان می کند. میانبرهای صفحه کلید قابل تنظیم باعث ایجاد سرعت کار می شوند و گزینه های خوبی برای همکاری تیم از راه دور نیز وجود دارد.

آخرین نسخه (14.6) دارای چند ویژگی جدید بسیار جذاب نیز می باشد. از بارزترین آنها گزینه Quick export است که در نوار هدر Premiere Pro قرار دارد. از آنجا که Premiere Pro بخشی از یک سرویس اشتراک است ، هر ماه به طور خودکار به روزرسانی هایی از این دست دریافت خواهید کرد: نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت.

شما می توانید در Premiere Pro به تنهایی مشترک شوید ، اما اگر از بیش از یکی از برنامه های Adobe استفاده کنید ، با مشترک شدن در Creative Cloud در کل پس انداز خواهید کرد. به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ بررسی عمیق Adobe Premiere Pro و توضیحات ما در مورد نحوه بارگیری Premiere Pro را بررسی کنید.

02. Final Cut Pro X

معرفی برترین نرم افزار ویرایش فیلم

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، دشوار است بگوییم که Apple Final Cut Pro X در کل بهتر از Premiere Pro است یا بالعکس ، زیرا هر دو ابزار بسیار قابل احترامی هستند که در سراسر صنعت استفاده می شوند. با این حال ، تفاوت های واضحی بین آنها وجود دارد که به شما در انتخاب کمک می کند ، و یکی از آنها واقعیت رایگان بودن Final Cut Pro X است. بنابراین اگر کاربر Mac هستید (نسخه ویندوز Final Cut Pro X وجود ندارد) و ایده اشتراک Creative Cloud را دوست ندارید ، Final Cut Pro X به شما امکان پرداخت یک بار و فقط یک بار پرداخت را می دهد.

بهینه شده برای Mac ، Final Cut Pro X هوشمندانه با قسمتهای مربوط به اکوسیستم اپل ، مانند مجموعه عکسها یا iTunes شما هماهنگ می شود. همچنین این مزیت را دارد که علی رغم داشتن ویژگی های سطح پیشرفته ، استفاده از آن نسبتاً آسان است. از این موارد ، ما به خصوص از جدول زمانی مغناطیسی ابتکاری ، ابزارهای گروه بندی ، طیف وسیعی از گزینه های اثر ، ویژگی های سازمانی و روش ساده برای افزودن و ویرایش صدا خوشمان می آید. به علاوه در جدیدترین نسخه منتشر شده در ماه نوامبر ، از ماشین های جدید M1 اپل پشتیبانی می شود و همچنین رفع اشکال باعث می شود که این نرم افزار حتی یکپارچه عمل کند.

هنوز از Final Cut Pro X مطمئن نیستید؟ خبر خوب این است که شما وقت کافی برای بازی با آن را قبل از پرداخت هرگونه پول نقد دارید: در حال حاضر یک دوره آزمایشی 90 روزه سخاوتمندانه وجود دارد. در همین حال ، اگر برای تصمیم گیری در مورد این دو ابزار برتر به کمک بیشتری نیاز دارید ، سپس برای جزئیات بیشتر تحلیل عمیق Premiere Pro vs Final Cut Pro را بخوانید.

03. Adobe Premiere Elements

معرفی برترین نرم افزار ویرایش فیلم

شاید شما حرفه ای نیستید و هیچ آرزویی برای تبدیل شدن به آن ندارید ، اما فقط می خواهید برای سرگرمی برخی از فیلم ها مانند فیلم های خانوادگی یا کانال YouTube نه چندان جدی خود را ویرایش کنید. یا شاید شما یک روز به فکر یک حرفه ای بودن هستید ، اما آیا برای شروع یک نرم افزار ویرایش فیلم با استفاده آسان می خواهید؟ برای اهدافی مانند این موارد ، Adobe Premiere Elements 2021 یک انتخاب عالی است.

به اندازه Premiere Pro ، شماره یک لیست ما ، پیچیده نیست ، بنابراین برای تازه کار رابط کاربری ترسناک تر به نظر می رسد و منحنی یادگیری شما بسیار ساده تر است. اما هنوز هم دارای ویژگی های قدرتمندی مانند تشخیص چهره ، جلوه های صوتی و موسیقی متن های همراه است.

شما تمام جلوه های ویدئویی مورد انتظار خود را در یک ویرایشگر ویدیوی مصرف کننده دریافت می کنید: انتقال ، کلید کروم ، کدری و غیره روش ویرایش ویدئو بسیار ساده و تصویری است. به علاوه قابلیت جستجوی هوشمند ، گزینه های ثابت سازی فیلم ، و عملکردهای خودکار ، مانند ردیابی حرکت و تنظیم دقیق صدا ، همه به سرعت کار شما کمک می کنند. چیزی که ما به خصوص در آخرین نسخه (2021) دوست داریم پشتیبان گیری خودکار از فهرست شما ، ابزارهای ویرایش هوش مصنوعی و به روزرسانی موسیقی و جلوه های صوتی است.

04. Adobe Premiere Rush

نرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوتر

یک بخش دیگر از نرم افزار ویرایش ویدئو Adobe وجود دارد که باید در نظر بگیرید (نگران نباشید ، گزینه های غیر Adobe در این لیست وجود دارد): برنامه ای برای iOS و Android به نام Adobe Premiere Rush.
این برنامه کراس پلت فرم نسبتاً جدید ، بهترین بیت های Premiere Pro را در رایانه لوحی یا تلفن شما در دسترس قرار می دهد.

یکی از بهترین برنامه های ویرایش ویدئو در اطراف ، Premiere Rush دارای یک نسخه ساده از رابط Premiere Pro است ، با آیکون ها و پانل های بزرگ که کلیک کردن روی یک صفحه لمسی کوچک آسان تر است. شما می توانید چهار تراک ویدیویی و سه تراک صوتی را ویرایش کنید. و گرچه ویژگی های کمتری نسبت به پسر عموی دسک تاپ آن در دسترس است ، اما همه موارد اولیه مانند افزودن فیلم به جدول زمانی از طریق کشیدن و رها کردن و ترکیب کردن در موسیقی پس زمینه در دسترس است.

امکانات بیشتر

Premiere Rush می تواند به عنوان مکمل Premiere Pro استفاده شود. به عنوان مثال ، یک متخصص ویرایش ویدئو در قطار ممکن است بخواهد کارهای اضافی را در مورد فیلم هایی که قبلا در Pro روی دسک تاپ خود کار کرده اند انجام دهد. با این حال ، Premiere Rush همچنین می تواند به طور کامل به طور مستقل مورد استفاده قرار گیرد ، یک کاربر معمولی که می خواهد ویرایش ویدیوی ساده ای انجام دهد. این به ویژه برای هر کسی که مایل به ساخت فیلم در شبکه های اجتماعی است ، با گزینه های صادرات بهینه شده برای Snapchat ، Instagram ، Facebook ، Twitter ، Vimeo و موارد دیگر ، مفید است.

Premiere Rush بخشی از اشتراک Creative Cloud است یا می توانید به تنهایی در Premiere Rush مشترک شوید. از طرف دیگر ، یک برنامه استارت رایگان وجود دارد که شامل دسترسی به برنامه ، 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری ، صادرات رایگان نامحدود در تلفن همراه Premiere Rush و حداکثر سه پروژه صادر شده در دسک تاپ Premiere Rush است. این تعهد صفر هزینه ، آن را در زمره بهترین نرم افزارها برای ویرایش فیلم ها برای YouTube قرار می دهد.

05. Corel VideoStudio Ultimate

نرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوتر

Adobe ممکن است در نیمه بالای لیست ما تسلط داشته باشد ، اما اگر شما مبتدی هستید و می خواهید با نرم افزار ویرایش ویدیو شروع کنید ، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. بنابراین ارزش بررسی Corel VideoStudio Ultimate 2020 را دارد ، مخصوصاً اگر از قبل با نرم افزار تصویرگری و طراحی گرافیک Corel آشنا هستید.

این ابزار بسیار توانمند دارای یک رابط کاربری دوست داشتنی و بسیار بصری است که شروع به کار با ویرایش ویدئو را آسان می کند ، در حالی که بعد از تسلط بر اصول اولیه ویژگی های قدرتمندی برای کشف وجود دارد. این موارد شامل ردیابی حرکت ، پشتیبانی از 4K ، پشتیبانی از ویدئو با کیفیت 360 درجه ، کتابخانه موسیقی ، پشتیبانی از چند دوربین ، ویرایش متن سه بعدی و هزاران جلوه است. همه اینها باعث می شود این ابزار برای قیمت نسبتاً پایین ارزش بسیار خوبی داشته باشد.

06. Filmora9

نرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوتر

Wondershare’s Filmora Wondershare ابزاری قدرتمند برای ویرایش ویدئو برای علاقه مندان یا افرادی است که تازه شروع به ویرایش می کنند. رابط بصری برای شروع کار را آسان می کند و عناوین ، جلوه ها و فیلترهای داخلی برای جوانه زدن YouTubers وجود دارد. همچنین یک کتابخانه از جلوه های صوتی و موسیقی رایگان حق امتیاز برای تأثیرگذاری فیلم های شما – به علاوه امکان ضبط رسانه های شخصی خود برای قرار دادن مستقیم در ابزار.

اگر از این ابزار به صورت حرفه ای استفاده می کنید ، احتمالاً مایلید که FilmoraPro پیشرفته تر را انتخاب کنید – تفاوت های این دو ابزار را در اینجا جستجو کنید.

از نظر قیمت ، چند گزینه مختلف برای انتخاب وجود دارد. اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید ، نسخه رایگان شامل تمام ویژگی ها و ابزارهای مشابه ابزار پرداخت شده است ، اما در همه فیلم های شما علامت گذاری مارک تجاری وجود دارد. سپس می توانید بین یک برنامه یک ساله و یک برنامه مادام العمر با هزینه یکبار مصرف ، یکی را انتخاب کنید. سرانجام ، یک طرح Unlimited فوق العاده شارژ شده وجود دارد که هر ماه بارگیری نامحدود از یک کتابخانه سهام و افکت های جدید را انجام می دهد.

نرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوتر

Cyberlink PowerDirector 19 یک نرم افزار جدی برای ویرایشگران جدی فیلم است: این نرم افزار عالی ویرایش ویدئو است که ویژگی های حرفه ای و با کیفیت بالا و بدون بودجه هالیوود را ارائه می دهد. با استفاده از جدول زمانی 100 آهنگی برخورد کنید و به زودی خواهید دید که از انبوه ابزارهای تثبیت کننده و تصحیح فیلم ، جلوه های حرفه ای ، ویرایش چند دوربین ، ردیابی حرکت و پیرایش آسان و به راحتی استفاده می کنید.

همچنین ویرایش ویدئو 360 درجه همراه با پشتیبانی از تمام استانداردهای پرونده و قالب هایی که می توانید تصور کنید وجود دارد. و اگر همه اینها را کمی دشوار می دانید ، پس آموزش های ویدئویی زیادی برای کمک به شما وجود دارد.

08. Pinnacle Studio

آموزش ادوبی پریمیر

اگر قبلاً ویرایش ویدئو را نکرده اید و می خواهید برای اولین بار در آن غرق شوید ، رفتن به Pinnacle Studio 24 بسیار قابل تأمل است. این ارزان تر از اکثر ابزارهای پولی این لیست است و اگر در 30 روز اول پیدا کنید ، اگر فقط برای شما نیست ، همیشه می توانید وثیقه بدهید.

اما صادقانه بگویم ، در صورت نیاز تعجب خواهیم کرد. برای پول خود ، بیش از 1500 جلوه ، عنوان و الگو ، ویرایش ویدیوی شش آهنگی HD ، ابزارهای دستی رنگ آمیزی ، یک ویژگی حرکت متوقف شده ، بازسازی زمان و موارد دیگر دریافت می کنید. و بیشتر ویژگی ها یک ابله مطلق برای استفاده هستند. بنابراین احساس می شود یک گام واقعی از گزینه های رایگان است ، بدون اینکه مقدار احمقانه پول نقد پاشیده شود.

مجموعه کاملی از ویژگی هایی که برخی دیگر در این لیست ارائه می دهند را ندارد ، اما آنچه در مورد استودیو Pinnacle نیست ، این نیست. و اگر رابط و ابزار Pinnacle را امتحان کنید و دوست داشته باشید ، همیشه می توانید به یکی از بسته های جامع این شرکت ارتقا دهید.

09. Vimeo Create

آموزش ادوبی پریمیر

به دنبال خرید ویرایشگر فیلم کوتاه فرم Magisto در سال 2019 ، Vimeo Vimeo Create را راه اندازی کرد ، یک برنامه جدید با هدف کسب و کارهایی که می خواهند ویدیوهای رسانه های اجتماعی با ظاهر حرفه ای تولید کنند. کسانی که هیچ تجربه ای از نرم افزار ویرایش ویدئو ندارند ، می توانند با استفاده از میلیون ها کلیپ ویدیویی سهام ، عکس و آهنگ موسیقی دارای مجوز تجاری برای استفاده رایگان ، از الگوهای ویدیویی از قبل آماده شده استفاده و سفارشی کنند.

این ابزار همچنین تولید فیلم با انواع نسبت های مختلف (به عنوان مثال مربع ، افقی و عمودی) را متناسب با سیستم عامل های مختلف اجتماعی آسان می کند. البته توجه داشته باشید که این یک برنامه مستقل نیست ، اما به عنوان بخشی از برنامه های عضویت Vimeo’s Pro ، Business و Premium در دسترس است.

10. KineMaster

آموزش ادوبی پریمیر

اگر فکر می کنید که تلاش برای ویرایش ویدئو در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود یک تمرین بی معنی است ، KineMaster شما را دوباره به فکر فرو می برد. ما می توانیم این گزینه را برای دستگاه های Android ، iPhone و iPad توصیف کنیم به عنوان بهترین نرم افزار ویرایش فیلم برای Android (رایگان یا پولی) ، زیرا فراتر از انتظار شما از یک برنامه تلفن همراه است.

این برنامه توانایی ویرایش چندین لایه ، افزودن دست نوشته و حاشیه نویسی متن ، آزمایش حداکثر چهار آهنگ صوتی و ویرایش دقیق در سطح فریم و فریم را دارد. ما می توانیم لیست طولانی از ویژگی ها را ادامه دهیم ، اما شاید بهترین تأیید میانگین امتیاز بررسی از هر دو فروشگاه App و Google Play باشد. بعلاوه ، رایگان است ، بنابراین احتمالاً ارزش آن را دارد که فقط این برنامه ویرایش ویدئو را بارگیری کرده و امتحان کنید.

11. DaVinci Resolve

آموزش ادوبی پریمیر

DaVinci Resolve یک ابزار ویرایش ویدئو رایگان است که در تولیدات تلویزیونی با بودجه زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. به ویژه دارای قابلیت اصلاح رنگ و قابلیت های صوتی بسیار قدرتمندی است ، بنابراین اگر اینها اولویت هستند ، این می تواند نرم افزار مناسب شما باشد.

علاوه بر ویژگی های رنگی سنتی مانند ویرایشگرهای منحنی و چرخ های اصلی رنگ ، تشخیص و ردیابی صورت نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید رنگ پوست ، رنگ چشم و لب را تنظیم کنید. برای صدا ، DaVinci Resolve از Fairlight استفاده می کند ، مجموعه ای از ابزارهای پیشرفته ویرایش که شما را قادر می سازد تا 1000 کانال را با هم مخلوط و تسلط دهید.

شگفت آور است که این نرم افزار تقریباً با تمام ویژگی های موجود در نسخه رایگان در دسترس است. اگر به دنبال بهترین نرم افزار ویرایش فیلم رایگان برای Windows یا Mac هستید ، این می تواند همین باشد.

12. Lightworks

آموزش ادوبی پریمیر

LWKS Lightworks یکی دیگر از مجموعه های حرفه ای ویرایش ویدئو است که در تولیدات مهم هالیوود از جمله جزیره شاتر ، پالپ فیکشن ، 28 روز بعد ، گرگ وال استریت و ماموریت غیرممکن مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین هیجان انگیز است که یک نسخه رایگان وجود دارد که آن را برای همه قابل دسترسی می کند.

به طرز شگفت انگیزی ، در نسخه رایگان ، تقریباً همه ویژگی ها را دریافت می کنید. محدودیت اصلی نسخه مجوز رایگان ، قالب های خروجی است – فقط می توانید یک فایل سازگار با وب با کیفیت 720p صادر کنید. اگر می خواهید چند پروژه را به شکل متفاوت نسبتاً ارزان صادر کنید ، می توانید با پرداخت هزینه نسبتاً کمی مجوز یک ماهه بخرید.

Lightworks بدون شک یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدئو رایگان برای ویندوز 10 است. جدول زمانی فوق العاده طراحی شده امکان کنترل بالایی را فراهم می کند ، بنابراین می توانید کلیپ های صوتی و تصویری خود را دقیقاً همانطور که می خواهید اصلاح و با هم مخلوط کنید. این یک قطعه کیت قدرتمند برای freebie است که به راحتی قادر به ضبط فیلم و ویرایش پیشرفته است.

از جنبه های منفی ، به دلیل اینکه نسخه کم حجم مجموعه حرفه ای است ، ممکن است متوجه شوید که رابط کاربری برای پیمایش آسان نیست. اما بسیاری از فیلم های آموزشی خوب وجود دارد که به شما کمک می کند تا شما را فعال کند – و تا زمانی که پروژه های شما غیرتجاری نیستند ، مجبور به پرداخت هزینه نخواهید بود.

13. VSDC

آموزش ادوبی پریمیر

اگر در حال تهیه یک سخنرانی هستید و می خواهید متن ، خطوط ، نمودارها و جلوه های ویژه دیگر را به آن اضافه کنید ، VSDC نرم افزار رایگان ویرایش ویدئو برای شما است. این شامل فیلترهای به سبک اینستاگرام ، بسیاری از جلوه های ویژه از جمله اصلاح رنگ و تار شدن است ، و یک ابزار ماسک وجود دارد که می توانید جلوه هایی را برای بخشی از ویدیو اعمال کنید (برای مثال برای پنهان کردن چهره ها). همچنین یک تثبیت کننده ویدیو برای کمک به از بین بردن لرزش دوربین از فیلم های گرفته شده با GoPros یا هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد و یک ابزار نمودار قدرتمند برای افزودن نمودار به ارائه ها.

نسخه رایگان VSDC به طیف وسیعی از فرمت های مختلف از جمله AVI و MPG صادر می شود. اگر درباره قالب ها مطمئن نیستید ، حتی می توانید خروجی را متناسب با آن تنظیم کنید تا در دستگاه های خاص برای پخش به خوبی کار کند. از اکثر فرمت های ویدیویی پشتیبانی می کند ، بنابراین در وارد کردن کلیپ های خود مشکلی نخواهید داشت و یک دی وی دی رایتر داخلی نیز در آن وجود دارد.

14. Hitfilm Express

آموزش ادوبی پریمیر

هیچ لیستی از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدئو رایگان بدون ذکر Hitfilm Express کامل نخواهد شد. این قابلیت تولید فیلم های بلند یا فیلم های موسیقی با جلوه های سه بعدی را دارد ، اما همچنین برای ساخت فیلم برای YouTube نیز مناسب است ، زیرا آپلود مستقیم در آن تعبیه شده است.

نسخه رایگان Hitfilm Express شامل تمام مواردی است که شما برای تولید با کیفیت حرفه ای نیاز دارید ، اما در برخی موارد با خرید برخی از ویژگی های اضافی از گسترش قابلیت های آن بهره مند می شوید.

15. Shotcut

آموزش ادوبی پریمیر

Shotcut ابزاری برای شماست اگر از Movie Maker پیرتر شده اید و می خواهید به مرحله بعدی بروید ، اما به پیچیدگی برخی از بسته های دیگر این لیست نیازی ندارید. رابط کاربری آن پیچیده و قابل دسترسی نیست و حتی می توانید آن را متناسب با نیازهای خود از طریق پنل های قابل اتصال و غیرقابل اتصال تنظیم کنید. این از طیف گسترده ای از قالب ها پشتیبانی می کند ، بنابراین بعید است در آن بخش با مشکل روبرو شوید. سرانجام ، مجموعه ای غنی از فیلترها و جلوه های ویژه کاملاً پیشرفته وجود دارد که مدیریت و کاربرد آنها آسان است. این یکی از بهترین ویرایشگرهای ویدیوی رایگان است که تمام کارهایی را که برای اکثر پروژه ها نیاز دارید انجام می دهد.

16. Apple iMovie

ما نمی توانیم بدون ذکر حداقل Apple iMovie ، نرم افزار کلاسیک ویرایش ویدئو رایگان برای Mac ، این لیست را به پایان برسانیم. اگر مالک Mac هستید ، برنامه باید از قبل روی دستگاه شما بارگیری شود. اما اگر شما آماتور ویرایش هستید ، نباید از آن غافل شوید – bloatware ، این طور نیست.

بنابراین اپل iMovie می تواند به چه نتایجی برسد؟ خوب ، “نتایج” کلمه درستی است ، زیرا پایان کار و جلوه ای که از یک فیلم ساخت شده در iMovie می گیرید بسیار بهتر از انتظار از نرم افزار رایگان است. واقعاً آسان است که فیلم هایتان را بخوانید و متعجب خواهید شد که چقدر سریع و ساده می توان یک ویرایش با ظاهر صیقلی (و صدا) را جمع کرد.

اگر لپ تاپ موردنظر شما MacBook Pro اخیر است ، این یکی از برنامه هایی است که پشتیبانی کامل از Touch Bar را دارد. ما می خواهیم پشتیبانی از ویرایش ویدیوی 360 درجه و چند دوربین را به تکرارهای بعدی اضافه کنیم ، اما در غیر این صورت Apple iMovie همچنان یک رقیب قدرتمند برای عنوان بهترین نرم افزار ویرایش فیلم رایگان است.

17. Apple Clips

اگر فقط به دنبال فیلمبرداری و ویرایش یک ویدیوی معمولی برای به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی با استفاده از iPhone یا iPad خود هستید ، به نظر می رسد بیشتر نرم افزارهای ویرایش ویدئو در این لیست بیش از حد مجاز است. در مقابل ، اگر به دنبال ابزاری فوق العاده سریع و آسان برای استفاده هستید ، ما کلیپ های اپل (Apple Clips) را به شما پیشنهاد می کنیم. این برنامه جالب و کوچک به شما امکان می دهد برچسب ها ، عناوین ، زیرنویس ها ، موسیقی متن و فیلترها را به ویدیویی که از Camera Roll خود وارد می کنید یا فقط در آنجا ضبط کنید اضافه کنید.

اپلیکیشن ها برای بارگیری از App Store رایگان هستند ، اخیراً اپلیکیشن های جالب جدیدی به Clips اعطا شده است ، از جمله دکمه Duplicate برای ایجاد کپی از کلیپ های شما و دکمه Split برای تقسیم کلیپ به دو بخش.

منبع: creativebloq.com

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

برو بالا
تیکت جدید
تیکت جدید