برای مشاهده کد تخفیف 100 درصدی عضو کانال تلگرامی شوید | graphictime_ir@

نمایش بیشتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
page
kadence_form
patterns_ai_data
option-tree
kadence_lottie
rank_math_schema
rm_content_editor
kadence_form
notification
shop_order_placehold
shop_order_refund
shop_order
page
patterns_ai_data
shop_order_placehold
product_variation
kadence_lottie
kadence_form
page
shop_order_refund
shop_order
product_variation
shop_order_placehold
notification
rm_content_editor
kadence_lottie
rank_math_schema
option-tree
shop_order_refund
patterns_ai_data
option-tree
rank_math_schema
-
-
page
kadence_form
shop_order
product_variation
kadence_lottie
shop_order_refund
shop_order_placehold
notification
-
rm_content_editor
rank_math_schema
-
option-tree

ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

صفحه اصلی » فتوشاپ » ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

 ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

فتوشاپ 2021 که در Adobe MAX رونمایی شد ، غنی ترین ویژگی در سال های اخیر است. از موارد پیشرفته گرفته تا ابزارهای روزمره مانند Refine Edge و Live Shapes گرفته تا ویژگی های پیشگامانه ای مانند Sky Replacement و فیلترهای عصبی واقعا خارق العاده ، در اینجا موارد زیادی وجود دارد که حتی بی روح ترین کاربر فتوشاپ را به هیجان می آورد و تحت تأثیر قرار می دهد.

تا انتهای این مقاله که توسط وبسایت شروع گرافیک برای شما تهیه کردیم همراه ما باشید تا با ویژگی های جدید فتوشاپ 2021 آشنا شوید و آنرا مورد بررسی قرار بدیم.

فیلترهای عصبی

جالب ترین ویژگی جدید ، طیف وسیعی از فیلترها است که توسط Adobe Sensei ، ابزار یادگیری ماشین که Adobe طی چند سال در حال توسعه است ، تأمین می شود.

دو فیلتر کاملاً عملیاتی در گالری فیلترهای عصبی ظاهر می شوند: هموار سازی پوست و انتقال سبک. هموار سازی پوست با لغزنده های ساده Smoothness و Blur دقیقاً همانطور که توضیح داده شد رفتار می کند. این سریعترین راه برای پاک کردن لکه های صورت است و در یک لحظه نتایج چشمگیری ایجاد می کند:

ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

فیلتر انتقال سبک

فیلتر انتقال سبک به شما امکان می دهد سبک های گرافیکی را از طیف گسترده ای از پیش تنظیمات اعمال کنید ، اگرچه هنوز نمی توانید تصاویر منبع سبک خود را وارد کنید. می توانید استایل و اندازه قلم مو را تنظیم کنید و به صورت دلخواه پس زمینه را تار کنید. و همانند سایر فیلترهای عصبی ، می توانید آن را روی یک لایه جدید ، یک کپی مخفی از لایه فعلی یا یک فیلتر هوشمند اعمال کنید.

ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

نتایج اغلب غافلگیرکننده هستند و به نظر می رسد که گاهی اوقات ارتباط کمی با تصویر سبک منبع دارند. اما وقتی افکت ها بلافاصله اعمال می شوند ، مرور گزینه ها و انتخاب سبکی که دوست دارید آسان است.
در اینجا سه نمونه دیگر از این فیلتر وجود دارد:

Style Transfer filter photoshop 2021

بقیه فیلترهای عصبی هنوز بطور رسمی در مرحله بتا هستند ، به این معنی که ممکن است هنوز نتایج کاملی نداشته باشند – اما به هر حال Adobe بسیاری از آنها را شامل شده است ، بنابراین می توانید میزان کارایی آنها را برای خود بسنجید. با انتخاب آنها از دکمه فیلترهای بتا بارگیری می شوند.

فیلتر پرتره هوشمند

قابل توجه ترین پرتره هوشمند است که به صورت خودکار چهره ها را در تصاویر تشخیص می دهد و طیف وسیعی از ابزارها را برای تنظیم بیان فراهم می کند – از جمله خوشحال باشید! ، سورپرایز و عصبانیت. هر یک از اینها دارای یک نوار لغزنده است که می تواند منفی و همچنین مثبت باشد ، بنابراین یک مقدار منفی از خوشحال باشید! در عوض چیزی نزدیک به بدبختی تولید خواهد کرد.

نتایج همیشه عالی نیستند ، به همین دلیل فیلتر هنوز در مرحله بتا است. اما با این وجود بسیار چشمگیر هستند ، با توانایی اضافه کردن لبخند دندانی به یک تصویر با دهان بسته.
در اینجا مجموعه ای از عبارات تنظیم شده وجود دارد:

Smart Portrait photoshop 2021

می توانید چند عیب را ببینید که سر تنظیم شده کاملاً متناسب نیست. اما از آنجا که فیلترها به صورت لایه های جدید تولید می شوند ، به راحتی می توان آنها را ماسک کرد و آنها را متناسب با لایه اصلی قرار داد.

برای حرکت چشم یک سوژه به چپ یا راست می توانید از Smart Portrait استفاده کنید و حتی می توانید کل یک سر را به یک طرف یا آن طرف بچرخانید. باز هم ، این فیلتر در بتا است ، بنابراین برای دستیابی به بهترین نتیجه به پوشاندن دستی نیاز است. همچنین توانایی تغییر جهت نور از چپ به راست مفید است ، که از روشی استفاده می کند که به خطوط صورت احترام می گذارد:

Smart Portrait photoshop 2021

فیلتر هوشمند پرتره همچنین می تواند موها را اضافه و از بین ببرد ، و – در یک تور واقعی ، چهره را پیر یا جوان کند. آنها ابزار خارق العاده ای برای بازی کردن و نتایج جذاب هستند. در اینجا فیلتر پیری وجود دارد که دارای صورت اصلی در سمت چپ است و یک نسخه جوانتر و دو نسخه قدیمی آن را دنبال می کنید:

پرتره هوشمند فتوشاپ 2021

فیلتر Depth Haze

فیلترهای عصبی همچنین شامل Depth Haze هستند که با اندازه گیری فاصله درک شده از دوربین ، تیرگی تدریجی را به تصویر اضافه می کند. این یک ابزار قابل توجه است ، که هوشمندانه صحنه مورد نظر را تفسیر می کند. در اینجا موارد قبل و بعد وجود دارد ، با یک مقدار گرم منفی برای خنک کردن فاصله:

Depth Haze photoshop 2021
Depth Haze photoshop 2021

فیلتر Colorize با استفاده از هوش مصنوعی برای تفسیر صحنه و افزودن رنگهای مناسب ، به طور خودکار رنگ را به تصاویر سیاه و سفید اضافه می کند. همانند تمام فیلترهایی که در حال حاضر در مرحله بتا هستند ، کاملاً مناسب نیستند – اما یک نقطه شروع قابل توجه است:

رنگی کردن عکس های سیاه و سفید
The Colorize filter automatically photoshop 2021

گالری فیلتر عصبی همچنین شامل ابزاری برای از بین بردن مصنوعات JPEG و یک SuperZoom جالب است که تصاویر را به صورت هوشمند بزرگ می کند. نتایج در اینجا چشمگیر است. اما یک اشکال قابل توجه این است که فیلتر فقط در اندازه بوم اصلی بزرگ می شود ، به این معنی که همه چیز خارج از آن اندازه حذف می شود. در اینجا بخشی از صورت با استفاده از بزرگنمایی استاندارد اندازه تصویر و با فیلتر SuperZoom بزرگ شده است:

SuperZoom photoshop 2021

برای اولین بار ، Adobe به شما امکان می دهد درخواست های درون برنامه ای برای فیلترهای عصبی جدید اضافه کنید. این موارد شامل پاکسازی صورت ، کاهش صدا ، ترمیم عکس و کاریکاتور چهره به چهره است. آرا Your شما احتمال ورود هر فیلتر به نسخه بعدی را افزایش می دهد.

فیلتر جایگزینی آسمان

فتوشاپ دو ابزار جدید دارد که به جایگزینی آسمان کسل کننده اختصاص داده شده است. یک مورد منوی Select> Sky وجود دارد که از AI برای جدا کردن ناحیه آسمان در تصویر استفاده می کند. و همچنین یک گفتگوی کاملاً جدید برای تعویض آسمان وجود دارد که به شما امکان می دهد آسمان تصویر را به یکی از تعداد زیادی از پیش تنظیمات تغییر دهید – یا می توانید آسمان خود را وارد کنید. برای اصلاح خطاها می توانید میزان روشنایی ، دما و مقدار لبه و مناطق انتخاب رنگ را از داخل و خارج تنظیم کنید. این ابزار کار بسیار خوبی انجام می دهد ، به درستی آسمان را حتی در مناطق مشکل مانند این درختان پیدا می کند:

Sky Replacement photoshop 2021

وقتی Foreground Adjustments را اجازه می دهید ، که رنگ و درخشندگی را به پیش زمینه می بخشد تا با آسمان جدید مطابقت داشته باشد ، حتی چشمگیرتر است:

Sky Replacement photoshop 2021

نتیجه گفتگوی Sky Replacement به عنوان لایه های جداگانه برای آسمان نقاب دار ، روشنایی پیش زمینه و رنگ پیش زمینه برگردانده می شود و تنظیم دقیق نتایج پس از آن آسان می شود.

فیلتر اصلاح مو

گفتگوی Select and Mask یک به روزرسانی عمده دریافت کرده است و توانایی Photoshop در انتخاب موهای روی حیله و تزویر حتی از پس زمینه های پیچیده را بسیار بهبود می بخشد. در این مثال ، موها در سمت چپ و حتی در سمت راست کاملاً کوتاه شده اند ، جایی که در پس زمینه ای از رنگ و بافت تقریباً یکسان به نظر می رسند ، فتوشاپ توانسته است در جداسازی موهای خود ضربه ای منصفانه ایجاد کند:

ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

دوربین پیشرفت های خام

Camera Raw اخیراً یک تغییر اساسی در رابط کاربری ایجاد کرده است ، و تمام شیشه های تنظیم جداگانه را حذف کرده و همه را در یک پنجره روی هم قرار داده است. اکنون Camera Raw Color Grading را اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد رنگ و روشنایی رنگ های میانی ، سایه ها و هایلایت ها را به طور مستقل تنظیم کنید. این یک ارتقا major اساسی است که مقدار قابل توجهی از کنترل کاربر را بدون منحنی یادگیری تند فراهم می کند.

ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

اشکال بهتر

ابزار Shapes نیز مورد ارتقا قابلیت استفاده قرار گرفته است. اکنون می توانید گوشه ها را با استفاده از کنترل های روی صفحه ، مشابه آنچه در Illustrator یافت می شود ، گرد کنید و ایجاد ستاره ها و چند ضلعی های دیگر بسیار شهودی است. از همه بهتر ، شکل Line ساده ، که قبلاً یک لجن ناخوشایند بود و خط را به مستطیل پرشده ای غیر قابل ویرایش تبدیل می کرد ، اکنون خطوط واقعی ایجاد می کند که عرض آنها پس از ایجاد قابل تنظیم است.

ویژگی های جدید فتوشاپ 2021

امکانات بیشتر فتوشاپ 2021

تعدادی از ویژگی های جزئی اما قابل توجه دیگر به فتوشاپ اضافه شده است. اسنادی که در Cloud ذخیره شده اند اکنون دارای سابقه نسخه هستند ، بنابراین می توانید به نسخه های قبلی بازگردید. یک ویژگی جدید پیش نمایش الگو به شما امکان می دهد تقاطع ها و همچنین جلوه های آینه و چرخش را هنگام ساخت الگوها تجسم کنید. اشیا Smart هوشمند اکنون می توانند به حالت اولیه خود برگردند. همچنین می توانید ویژگی پیش نمایش فناوری را در کادر گفتگوی تنظیمات Photoshop فعال کنید تا ویژگی های اضافی بتا مانند ابزار پیش رو Content-Aware Tracing را فعال کنید.

Adobe به عنوان بخشی از تلاش خود برای بهبود فتوشاپ ، بخش جدید بهبود محصول را به موارد برگزیده خود اضافه کرده است. به طور پیش فرض غیرفعال شده است ، با علامت زدن در کادر “بله ، من می خواهم شرکت کنم” به Adobe اجازه می دهد داده های تصویر را جمع آوری کند و اسناد ابر شما را مشاهده کند تا نحوه کار شما را ببیند.

Photoshop 2021 با برخی از ویژگی های جدید کاملاً مفید ، یک ارتقا major اساسی است. و فیلترهای عصبی ، حتی اگر بسیاری از آنها هنوز در مرحله توسعه هستند ، یک نگاه اجمالی به آینده فتوشاپ ارائه می دهند.

دانلود نرم افزار فتوشاپ 2021

جهت دانلود نرم افزار فتوشاپ 2021 از وبسایت سافت 98 از طریق لینک زیر دانلود کنید.

منبع: creativepro

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

برو بالا
تیکت جدید
تیکت جدید